SEO auditas

  • Norite sužinoti, ar Jūsų tinklapiui reikalinga atlikti optimizavimą paieškos sistemoms SEO?
  • Neesate tikri, ar Jums tikrai reikia visų SEO įrankių?
  • Užsisakykite SEO audito paslaugą ir seotop1in.lt pateiks Jums išsamų Jūsų tinklapio SEO poreikio tyrimą - projektą, kuriame rasite detalią analizę, situacijos įvertinimą ir naudingus patarimus, ką reiktų daryti būtent Jūsų web projektui.
  • SEO auditas - tai bendras e-marketingo ir seo auditas, į juos įeitų ne tik kritika, kas yra blogai su Jūsų projektu tiek pradedant web pateikimu, SEO vertinimu (kaip Jus natūraliai "myli" Google)  bei Jūsų projekto bendra situacija e-erdvėj. Į šį auditą įeitų ir konkretūs pasiūlymai bei patarimai, ką reikia keisti ar atnaujinti, kur patalpinti informaciją (čia jau būtų daugiau "partizaninio" marketingo veiksmai) ir pan. Po šio audito patys įgautumėte marketinginį požiūrį į savo projektą ne vienai dienai, o ilgalaikį, pradėtumėte labiau pastebėti savo projektą rinkoje iš marketinginės pusės. Tai giluminis auditas, atliekamas per 1-2 dienas.
 

Rinkodaros paslaugos, marketingo paslaugos, e-marketingo paslaugos, SEO paslaugos

 

 

Kas yra SEO?

SEO - Search engine optimization - paieškos sistemų optimizavimas.
 
Mes SEO įsivaizduojame, kaip kompleksišką veiksmų derinį.
 
seotop1in.lt akimis, SEO, kuris atneša praktiškai patikrinus labai efektyvius rezultatus (t.y. Jūs tampate matomi internete pirmose vietose!) - tai yra:
  • SEO tekstų sukūrimas,
  • vidinės web tinklapio struktūros įrankių optimizavimas padarant web puslapį draugišku interneto paieškos sistemoms bei
  • teisinga e-rinkodaros veiksmų įgyvendinimo programa.
 

Tekstai interneto svetainės turiniui, seo tekstai, reklamos tekstai, tekstai marketingo veiklai internete ir rinkodaros medžiagai

 

Optimizuokite savo interneto svetainę pasirinkę seotop1in.lt ir mėgaukites akivaizdžiais rezultatais!

 
qrcode
Rating for seotop1in.lt